Przejdź do treści

Praca: Kierownik Montażu

HMT Heldener Metalltechnik Polska jest dostawcą branży przemysłu motoryzacyjnego. Zajmujemy się obróbką plastyczną blach. Naszymi klientami są m.in. Volkswagen, AUDI, General Motors, SKODA, SAAB i in.

W związku z rozbudowa naszej fabryki w Środzie Śląskiej (20 km od Wrocławia), poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Montażu
Miejsce pracy: Środa Śląska
Zakres obowiązków:
  • Bezpośrednie zarządzanie i nadzór nad  produkcją zapewniające terminową realizację planu produkcyjnego, oraz spełnienie wymagań jakościowych;
  • Wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi związanych z zarządzaniem produkcją, ciągła poprawa ich efektywności
  • Zarządzanie podległym personelem;
  • Współpraca z centralą firmy;
  • Koordynowanie rozwoju kompetencji podległego zespołu
  • Optymalne wykorzystanie zasobów technicznych
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi  ponad 20 osób
  • Doświadczenie w branży automotive (preferowane)
  • Znajomość języka niemieckiego (preferowana) lub angielskiego.
Oferujemy:
  • Samodzielną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość tworzenia strategii rozwoju firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/kierownik-montazu_1882126.html