Przejdź do treści

Praca: Kierownik oddziału

P.W. CENTROSTAL- WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.
Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski

do naszego Oddziału w Bolesławcu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik oddziału
Miejsce pracy: Bolesławiec
Zadania:
  • rozwój podległego rynku
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z kontrahentami
  • zarządzanie zespołem pracowników (handlowcy i magazynierzy)
  • odpowiedzialność za sprawną i efektywną realizację wyznaczonych planów sprzedażowych
  • raportowanie wyników sprzedaży Zarządowi, bieżąca współpraca z centralą przedsiębiorstwa
Wymagania:
  • doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • znajomość branży dystrybucji wyrobów hutniczych, doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych B2B
  • dobrej organizacji pracy, profesjonalizm i rzetelność
  • prawo jazdy kategorii B, dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pakiet socjalny oferujący m.in. karty multisport , bony świąteczne, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami nad jeziorem, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)
  • rozwój zawodowy