Przejdź do treści

Praca: Kierownik Operacyjny

Ogłoszenie numer: 1945968, z dnia 28-03-2018

Klient portalu Praca.pl

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Operacyjny

Miejsce pracy: / Wrocław, Strzelin, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, Lubin, Bolesławiec, Polkowice, Milicz

Opis stanowiska

Najważniejsze zadania Kierownika Operacyjnego to:

  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu,
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży, szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu,
  • dbanie o jakość sprzedaży,
  • uczestniczenie w projektach o charakterze sprzedażowym: wdrażanie nowych produktów, aktywizowanie sprzedaży, wprowadzanie nowych standardów pracy.

Wymagania

Idealnego kandydata na Kierownika Operacyjnego cechuje:

  • doświadczenie w sprzedaży – bardzo mile widziane w branży finansowej,
  • doświadczenie w rekrutacji,
  • wyższe wykształcenie,
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność,
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy

Naszym Kierownikom oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich,
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kierownik-operacyjny_1945968.html