Przejdź do treści

Praca: Kierownik produkcji

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Kierownik produkcji
Miejsce pracy: Świebodzice / okolice Wrocławia

Obowiązki:

  • kierowanie pracą podległego zespołu produkcyjnego
  • planowanie i kontrola procesu produkcyjnego na wydziale produkcyjnym
  • nadzór jakościowy i ilościowy nad wytwarzanymi produktami
  • nadzór nad harmonogramem produkcji, kosztów i realizacji prowadzonych zleceń
  • sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane w kierunku zarządzania)
  • mile widziana znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wysokie zdolności komunikacyjne i zarządcze
  • znajomość języków:  niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i wprowadzanie rozwiązań
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia
  • codzienny kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • możliwość udziału w targach i konferencjach branżowych