Przejdź do treści

Praca: Kierownik Produkcji

FIRMA MATPLAST  Z O.O.

Fabryka Okien i Drzwi  PCV i ALU

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Produkcji
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Opis stanowiska:
  • Planowanie produkcji oraz zasobów ludzkich,
  • Organizacja i kontrola działań związanych z produkcją,
  • Zarządzanie obsadą stanowisk, podejmowanie działań i decyzji w sytuacjach problemowych,
  • Budowanie zaangażowanego, zgranego oraz efektywnego zespołu,
  • Zarządzanie zespołem pracowników, ocena, motywowanie pracowników,
  • Realizacja planów produkcji,
  • Zwiększanie i udoskonalanie efektywności produkcji.
Wymagania konieczne:
  • Dyspozycyjność , komunikatywność i odpowiedzialność,
  • Zmysł techniczny,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • Punktualność,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Zaangażowanie,
  • Dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie na umowę o prace,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Możliwość rozwoju i awansu.