Praca: Kierownik Projektów Budowlanych / Construction Project Manager

Międzynarodowa firma budowlana poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Kierownik Projektów Budowlanych / Construction Project Manager. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 5~6 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Kierownik Projektów Budowlanych / Construction Project Manager

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki ogólne:
  • Rozumienie umów zlecenia i podwykonawstwa oraz zarządzanie nimi
  • Stymulowanie i poprawa stosunków z klientem, architektem, podwykonawcami
    i sprzedającymi
  • Może współpracować z zespołem przygotowania projektu przy opracowywaniu projektu
  • Zarządzanie budżetem i sprawozdawczością finansową, interpretowanie i analizowanie sprawozdań, aby zapewnić dotrzymanie budżetu
  • Zarządzanie programem zapewnienia jakości i kontroli jakości
  • Zapewnianie przywództwa przy ocenie ryzyka, negocjacjach umów oraz decyzjach dotyczących wynagrodzeń i cen
  • Zwiększanie kompetencji zespołu związanych z wymogami dotyczącymi relacji w zakładzie pracy i relacji pracowniczych
  • Zwiększenie egzekwowania protokołów bezpieczeństwa przez pracowników ds. inwestycji
  • Współpraca z księgowością celem zainicjowania procesu składania wniosków o zapłatę oraz kontroli w celu zapewnienia terminowego otrzymania zapłaty
  • Wspieranie i zwiększanie wykorzystania różnych inicjatyw oraz technologii
  • Budowanie wydajnych relacji z klientem, zespołem ds. projektu technicznego, podwykonawcami, dostawcami i grupami użytkowników, które odzwierciedlają i wspierają podstawowe wartości firmy oraz spełniają oczekiwania klienta lub je przewyższają
  • Okazywanie zaangażowania na rzecz jakości poprzez ocenianie procesów związanych z projektem i dokonanie niezbędnych zmian, korzystając z informacji przekazanych przez klienta, aby wprowadzić ulepszenia i spełnić przewidywania klienta wewnętrznego
    oraz zewnętrznego lub je przewyższyć
  • Kierownik projektu będzie odpowiedzialny za zapewnienie skutecznego delegowania zadań oraz zmotywowanie pracowników celem realizacji projektu według wysokich standardów
  • W czasach niepewności na kierowniku projektu można polegać dzięki jego doskonałej znajomości branży i konkretnych problemów
  • Będąc pracownikiem wyższego szczebla w ramach inwestycji, od kierownika projektu można wymagać radzenia sobie w trudnych sytuacjach z interesariuszami
Zakres prac określony w umowie:
  • Nadzorowanie placu budowy
  • Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów w projektach, na etapie promocji jak i realizacji
  • Przygotowywanie obmiaru postępu robót
  • Koordynowanie prac podwykonawców
  • Nadzór i kontrola nad postępami prac
  • Przeprowadzanie przetargów dla podwykonawców
  • Przeglądy ilościowe
  • Koordynowanie harmonogramów
  • Kontrola kosztów
  • Kontrola oraz dokumentowanie jakości
  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie
  • Sporządzanie raportów projektu
  • Wszelka pomoc konieczna przy realizacji projektów
  • Prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań
Wymagania:
  • Min. 5~6 lata doświadczenia zawodowego jako Project Manager
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/kierownik-projektow-budowlanych-construction-project-manager_1906629.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)