Przejdź do treści

Praca: Kierownik Projektu Inwestycyjnego

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierownik Projektu Inwestycyjnego
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: DBI/2020

Zadania:
  • Nadzorowanie procesu inwestycyjnego budowy sieci światłowodowych, zleconych prac w określonym zakresie i czasie.
  • Identyfikacja niezbędnych zasobów do realizacji zadań inwestycyjnych na etapie realizacji, współpraca z podwykonawcami.
  • Kontrole na budowie.
  • Kompletacja i weryfikacja merytoryczna dokumentów do zgłoszenia zakończenia zadania.
  • Organizacja prac planowych, wystąpień proceduralnych do RI, uzgodnień na placach budów, nadzory techniczne w terenie, wizje lokalne, opracowanie notatek, wniosków do organów administracji państwowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne w zakresie specjalności teletechnicznej, elektrycznej lub budowlanej.
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.
  • Biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office, w tym w szczególności Excel.
  • Znajomość prawa budowlanego i stosownych rozporządzeń w zakresie budowy infrastruktury liniowej.
  • Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji budowlanych, teletechnicznych, współpracy z projektantami i wykonawcami.
Mile widziane:
  • Znajomość programów AutoCad, QGIS.
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B.
  • Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.
  • Komputer służbowy.
  • Specjalistyczne szkolenia zapewniające rozwój.
  • Ambitne projekty dla lidera rynku telekomunikacyjnego.