Przejdź do treści

Praca: Kierownik Projektu / Kierownik budowy

Ogłoszenie numer: 2155376, z dnia 2018-11-14

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu to największy i najbardziej dynamicznie rozwijający się Resort nad polskim morzem o pow. ok. 12 ha działający od 1994r.
W związku z planowaną budową „Największego i najnowocześniejszego Aquaparku nad Morzem Bałtyckim" poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Projektu / Kierownik budowy

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót na budowie,
  • współpraca z wykonawcami i dostawcami, koordynacja pracy wykonawców,
  • udział w procesie ofertowania (analiza dokumentacji, zapytania ofertowe, kalkulacja ceny)
  • negocjacje z potencjalnymi wykonawcami
  • tworzenie dokumentacji kontraktowej,
  • zarządzanie gospodarką materiałową na budowach,
  • zarządzanie kontraktem pod kątem finansowym i technicznym,
  • prowadzenie dokumentacji budowy, a także sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
  • praca w Jarosławcu (zachodniopomorskie).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego (inżynieria środowiska, instalacyjne),
  • min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy/ Kierownika projektu
  • uprawnień budowlanych do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • znajomości przepisów prawa budowlanego, rozporządzeń oraz norm branżowych,
  • praktycznej umiejętności wyceny i kosztorysowania robót w branży kubaturowej
  • umiejętności zarządzania zespołami pracowników i wykonawców,
  • dobrej znajomości rynku wykonawców i dostawców sektora przemysłowego/kubaturowego
  • biegłej znajomości pakietu MS Office w szczególności MS Excel, a także AutoCAD,
  • prawa jazdy kat. B,
  • dyspozycyjności i mobilności.

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki,
  • zakwaterowanie lub samochód służbowy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej firmy,
  • opiekę medyczną w naszej prywatnej placówce medycznej oraz bogaty pakiet socjalny ( karnet na Aquapark, zajęcia rekreacyjno-sportowe ),
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy.