Przejdź do treści

Praca: Kierownik Projektu

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Wykroty, Bolesławiec, Zgorzelec, Lubań

Zadania:
  • kalkulacja ofert,
  • organizowanie pracy przy danym projekcie,
  • kontrola jakościowa prowadzonych prac produkcyjnych przy danym projekcie,
  • nadzór nad terminowością realizacji projektu,
  • zapewnianie pracownikom niezbędnych do pracy środków, narzędzi
    i wsparcia merytorycznego,
  • optymalizacja procesów w danym projekcie,
  • ścisła współpraca z działami uczestniczącymi w realizacji projektu.
Oczekujemy:
  • wykształcenia technicznego,
  • znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie),
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego w stopniu bardzo dobrym,
  • wiedzy z zakresu montażu mechanicznego,
  • gotowości do odbywania krajowych i zagranicznych podróży służbowych,
  • umiejętności zarządzania zespołem,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS OFFICE,
  • samodzielności i inicjatywy w wykonywaniu zadań,
  • wykonywania zadań sumiennie, starannie oraz terminowo.
W zamian pracodawca oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł.