Przejdź do treści

Praca: Kierownik projektu

Ogłoszenie numer: 2139426, z dnia 2018-10-25

Introl Automatyka Sp. z o.o. Sp. k. zajmuje się szeroko rozumianą automatyką przemysłową oraz instalacjami technologicznymi w zakresie energetyki. Jest firmą należącą do Grupy Kapitałowej INTROL.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Kierownik projektu

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • prowadzenie i koordynowanie projektów,
  • opracowywanie budżetu inwestycyjnego,
  • nadzór nad podwykonawcami,
  • współtworzenie harmonogramu prac,
  • nadzór i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • kontakt i bieżąca współpraca z klientami,
  • raportowanie dotyczące przebiegu zadań projektowych, realizacji harmonogramu i budżetu projektu, opracowanie kosztorysu projektu,
  • techniczne wsparcie sprzedaży
  • dobór rozwiązań technicznych i produktów optymalnych dla potrzeb klientów,
  • weryfikacja zadań ofertowych, dokumentacji technicznej i wymagań produktowych dla kluczowych klientów,
  • przygotowanie i dostarczenie ofert, umów i dokumentacji,
  • udział w spotkaniach z klientami.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wyższe wykształcenie techniczne /branża elektryczna,
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie
  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracownika oraz jego rodziny,
  • pakiet szkoleń zagranicznych u producenta,
  • praca na terenie Polski.