Przejdź do treści

Praca: Kierownik projektu

Jesteśmy firmą współpracującą z dużym operatorem telekomunikacyjnym w zakresie prowadzenia projektów informatycznych o charakterze osobowym.

Kontakt:http://www.thesarpro.pl

Kierownik projektu
Miejsce pracy: Wrocław

Prowadzenie projektów telekomunikacyjnych z zakresu instalacji teletransmisyjnych w budynkach, osiedlach mieszkaniowych.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją projektu
  • tworzenie harmonogramów
  • koordynacja odbiorów
  • koordynacja zapotrzebowań materiałowych i sprzętowych
  • koordynacja prac dostawców i wykonawców
  • zarządzanie wykonaniem finansowym projektu
  • raportowanie - prowadzenie sprawozdawczości inwestycyjnej.
  • aktualizacja danych w aplikacjach wspomagających.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • znajomość obsługi aplikacji biurowych
  • komunikatywność,umiejętność pracy w zespole
  • znajomość zagadnień telekomunikacyjnych
  • znajomość metodologii prowadzenia projektów oraz zarządzania zespołami

Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem.

Wynagrodzenie (zależne od realizowanego projektu):

od 3500 brutto

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/kierownik-projektu_1889007.html