Przejdź do treści

Praca: Kierownik Robót Budowlanych

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Jesteśmy partnerem biznesowym dla wiodących organizacji na rynku. Budując relacje z Kandydatami, bazujące na otwartości i zaufaniu, rozpatrujemy potencjał każdej osoby zarówno pod kątem wszystkich prowadzonych rekrutacji oraz przyszłych potrzeb naszych Klientów.

Wiodący i stabilny międzynarodowy generalny wykonawca poszukuje Kierownika Robót Budowlanych zainteresowanego dołączeniem do zespołu biorącego udział w realizacji projektu przemysłowego w Jaworze dla wiodącego producenta z branży Automotive.

Kierownik Robót Budowlanych
Miejsce pracy: Jawor
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • nadzór nad procesem wykonania robót budowlanych wraz z robotami towarzyszącymi;
  • koordynacja wykonywanych robót budowlanych w podległym zakresie;
  • harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania;
  • nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców oraz odbiór robót;
  • sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji;
  • odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.
WYMAGANIA:
  • ukończone studia wyższe inżynierskie
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;
  • umiejętność organizacji pracy podwykonawców;
  • wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • umowa o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów i ekspertów
  • pakiet socjalny (karta medyczna, ubezpieczenie na życie)
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kierownik-robot-budowlanych_1962128.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.