Przejdź do treści

Praca: Kierownik Robót Elektrycznych

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Kierownik Robót Elektrycznych
Obowiązki
  • Koordynacja oraz nadzór prac na powierzonym obiekcie zgodnie z założeniami projektu,
  • Kierowanie zespołem sił własnych oraz podwykonawców,
  • Kontraktacja podwykonawców oraz zamawianie materiałów,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót oraz kalkulacja kosztów,
  • Działania związane z usprawnieniem procesów realizacyjnych,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: elektryczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w zakresie prac budowlanych
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji elektrycznych,
  • Posiadanie uprawnień SEP E i D,
  • Znajomość rynku dostawców oraz podwykonawców będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (w tym Excel),
  • Mile widziana znajomość programów MS Project, AutoCad,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Dyspozycyjność oraz samodzielność.
Nasz klient oferuje
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zakwaterowanie oraz transport w ramach realizacji projektu.

Przesyłając CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o., zamieszczoną na stronie www.globetek.pl.

Oświadczam również, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.

Rozumiem ponadto, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.