Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Kierownik Robót Elektrycznych

Ogłoszenie numer: 1917967, z dnia 15-02-2018

Lindner Polska Sp. Z o.o. – GENERALNY WYKONAWCA poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.

  • Kierowanie i nadzorowanie robót prowadzonych na budowie
  • Dbanie o prawidłowe i terminowe wykonanie robót
  • Rozliczanie grup montażowych i obmiar robót podwykonawców
  • Udział w procesie ofertowania
  • Zamawianie materiałów
  • Nadzór merytoryczny nad bieżącymi projektami
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i kosztowej, tworzenie protokołów, harmonogramów i terminów dostaw
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • Dbanie o przestrzeganie przez podległych pracowników dyscypliny pracy, przepisów BHP i p.poż.

Wymagania

  • Wykształcenie Wyższe Kierunkowe - elektryka, elektrotechnika lub pokrewne
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 2 lat
  • Znajomość prawa budowlanego oraz wiedza z zakresu instalacji elektro – energetycznych
  • Przygotowanie z zakresu wycen instalacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole, delegowania zadań i ich koordynowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad, MS Project)
  • Umiejętność pracy w zespole, delegowania zadań i ich koordynowania
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do delegacji krajowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/kierownik-robot-elektrycznych_1917967.html