Przejdź do treści

Praca: Kierownik robót instalacyjnych - sieci zewnętrzne

Ogłoszenie numer: 2006091, z dnia 22-06-2018

Wykonujemy roboty związane z:

  • wykonaniem sieci zewnętrznych : kan.sanitarna, kan.deszczowa, sieci
  • wodociągowe i pożarowe, sieci gazowe ( wraz z montażem armatury)
  • kan. podposadzkowa
  • wykonanie montażu separatorów, komór, pompowni
  • wykonanie montażu zbiorników retencyjnych itp.
  • na obiektach typu: galerie handlowe, centra logistyczne, zakłady przemysłowe,
  • osiedla mieszkaniowe, centra biurowo-wystawiennicze.

Kierownik robót instalacyjnych - sieci zewnętrzne

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę i nadzór nad prawidłową realizacją robót instalacyjnych bezpośrednio na budowie.
  • Miejscem pracy są biura budów zlokalizowane na terenie całego kraju.
  • Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach.

Obowiązki:

  • nadzorowanie i koordynacja robót sanitarnych prowadzonych na budowie
  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami
  • kontrola budżetu oraz rozliczanie robót
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach
  • optymalizacja rozwiązań technicznych i materiałowych
  • opracowywanie harmonogramów budowy, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót
  • nadzór nad pracą podległych pracowników
  • dbałość o racjonalne gospodarowanie środkami sprzętowo-materiałowymi

Miejsce pracy: Cała Polska

Wymagania

  • doświadczenie przy pełnieniu funkcji kierownika budowy lub kierownika robót w pracach zawiązanych z budową zewnętrznych sieci wod-kan
  • umiejętność czytania map i projektów oraz obsługi niwelatora
  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami w branży wod-kan
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • ZAKWATEROWANIE NA INWESTYCJACH
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie
  • pracę na terenie całej Polski
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kierownik-robot-instalacyjnych-sieci-zewnetrzne_2006091.html