Praca: Kierownik Robót Mostowych - Budowa autostrady A18 odc.4

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik Robót Mostowych - Budowa autostrady A18 odc.4
Miejsce pracy: Bolesławiec i okolice
Zakres obowiązków:
  • kompleksowa organizacja budowy
  • kierowanie wykonawstwem robót na budowie zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • terminowa i prawidłowa realizacja zadań
  • pełnienie nadzoru technicznego i finansowego nad prawidłowym wykonawstwem robót
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy
  • współpraca z zespołem budowy i podwykonawcami
  • nadzorowanie robót wykonywanych siłami własnymi i przez podwykonawców
  • realizacja powierzonego zakresu robót
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane o specjalizacji mostowej
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności mostowej
  • doświadczenie zawodowe, praca na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad
  • rzetelność, samodzielność
  • gotowość do pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w firmie stale zwiększającej  swój udział w polskim rynku infrastrukturalnym
  • pracę w doświadczonym zespole Wykonawcy
- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.