Przejdź do treści

Praca: Kierownik robót SRK

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego klienta – renomowanej firmy inżynieryjnej z branży kolejowej – poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik robót SRK
Miejsce pracy: Kłodzko, Wrocław
Nr ref.: SRK/EJ/0918
Zadania:
  • Odpowiedzialność za kierowanie robotami budowlanymi  w zakresie SRK
  • Nadzór nad terminową realizacją prac oraz utrzymaniem jakości
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu
  • Współpraca oraz nadzór nad pracą podwykonawców, odbiory robót
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (specjalność urządzenia sterowania ruchem kolejowym lub elektrotechnika/elektroenergetyka)
  • Min. 2 -letnie doświadczenie na podobnym  stanowisku
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności Sterowania Ruchem Kolejowym
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, w szczególności schematów instalacji elektrycznych
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość oprogramowania klasy ERP, w szczególności programu SAP
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji (południowa Polska)
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy kontraktowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość  rozwoju i zdobywania doświadczenia w ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy
Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.