Przejdź do treści

Praca: Kierownik Robót

Ogłoszenie numer: 1940906, z dnia 20-03-2018

Firma działająca w branży biernej ochrony przeciwpożarowej (zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych, przejść instalacyjnych, dylatacji, stropów) z siedzibą we Wrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierownik Robót

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót
  • organizowanie zaplecza i placu budowy
  • prowadzenie rozliczenia budowy
  • koordynacja logistyczna ludzi, sprzętu, materiału, samochodów

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe budowlane lub pokrewne
  • minimum 2 letnie doświadczenie w obyciu z budową
  • dobra znajomość pakietu MsOffice
  • prawo jazdy kat. B
  • mobilność i dyspozycyjność
  • wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność i determinacja w dążeniu do wyznaczonego celu

Oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zdobywanie doświadczenia w kontaktach z klientami
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/kierownik-robot_1940906.html