Przejdź do treści

Praca: Kierownik Serwisu

Ogłoszenie numer: 1891945, z dnia 09-01-2018

Autoryzowany Dealer i Partner Serwisowy Škoda
Centrum TMT Sp. J. (oddział Dzierżoniów), poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Serwisu

Miejsce pracy: / Dzierżoniów

Opis stanowiska

Osoba przyjęta odpowiedzialna będzie m. in. za:

  • realizację celów ilościowych i wartościowych serwisu w zakresie obsługo pojazdów i sprzedaży części zamiennych,
  • obsługę Klienta zgodnie ze standardami marki Skoda,
  • kierowanie pracą podległych pracowników,
  • planowanie i realizacja działań w zakresie pozyskiwania nowych klientów,
  • analizę sprzedaży, zarządzanie magazynem części zamiennych,
  • motywowanie i rozwijanie umiejętności podległych pracowników.

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem serwisowym,
  • prawo jazdy,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office),
  • umiejętność planowego i analitycznego myślenia,
  • otwartość na zmiany i chęć ciągłego doskonalenia się,
  • orientacja na wynik,
  • zaangażowanie,
  • zdolności interpersonalne.

Oferujemy

  • pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od wyników,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwości rozwoju w ramach ścieżki szkoleń,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/kierownik-serwisu_1891945.html