Przejdź do treści

Praca: Kierownik Sklepu

QUIOSQUE (czytaj Kiosk) to kobieca marka odzieżowa, która towarzyszy Klientkom już od 25 lat. Nasz zespół tworzy kolekcje i stylizacje , które odkrywają piękno każdej kobiety.

QUIOSQUE to ludzie kreatywni , otwarci  i entuzjastycznie nastawieni do otoczenia. Jeśli chcesz być jedną z nas i razem z nami cieszyć się modą i pracą z ludźmi dołącz do naszego zespołu jako

Kierownik Sklepu
Miejsce pracy: Wrocław
CH Borek
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna atrakcyjna premia od sprzedaży
  • konkursy sprzedażowe z nagrodami
  • duże zniżki na zakupy w Quiosque
  • przyjazny program wdrożeniowy
  • wyjątkową i niekorporacyjną atmosferę pracy
  • rozwój zawodowy w oparciu o model coachingowy
 Oczekujemy:
  • otwartości i elastyczności w kontaktach międzyludzkich
  • motywacji i chęci do pracy
  • uśmiechu na co dzień
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenie w sprzedaży detalicznej
  • znajomości oraz pracy na wskaźnikach jakościowych (KPI)
Główne zadania:
  • organizacja pracy i zarządzanie zespołem sprzedawców-doradców
  • systematyczną pracę z personelem w oparciu o standardy obsługi klienta
  • realizowanie założonych budżetów sprzedaży
  • bycie doskonałym sprzedawcą, trenerem i autorytetem dla swojego zespołu
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kierownik-sklepu_1997065.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).