Przejdź do treści

Praca: Kierownik Sklepu

Martes Sport Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz sprzętu sportowego renomowanych firm: AQUAWAVE, ARENA, BEJO, COLMAR, COOL SLIDE, ELBRUS, HI-TEC, ICEPEAK IGUANA, IQ, MAGNUM, MARTES, NIKE ACCESSORIES.

Dysponujemy szeroką gamą produktów najwyższej jakości dla różnych dziedzin aktywności fizycznej. Trekking, sporty zimowe, pływanie, rower to jedne z wielu dyscyplin, dla których technologie, stosowane w naszych produktach są w stanie zapewnić duży komfort i bezpieczeństwo.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Kierownik Sklepu

Miejsce pracy: Zgorzelec

Opis stanowiska:
  • prowadzenie i kierowanie powierzonym sklepem zgodnie ze standardami firmy,
  • podejmowanie działań umożliwiających osiągnięcie planowanego poziomu sprzedaży,
  • kontrola wdrażania określonych działań przy współpracy z Kierownikiem Regionu Sprzedaży,
  • zarządzanie i motywowanie podległego zespołu,
  • wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku sklepu i marki.
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika, zastępcy kierownika lub osoby funkcyjnej w sieciach handlowych,
  • doświadczenie w pracy w handlu,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, kreatywność,
  • umiejętność zarządzania kilkunastoosobowym zespołem pracowników,
  • znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • samodzielną, ciekawą pracę w młodym zespole,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
  • interesujące wyzwania przy realizacji zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • pakiet dodatkowych benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kierownik-sklepu_2012064.html