Przejdź do treści

Praca: Kierownik Sklepu

Interesujesz się modą i najnowszymi trendami? Lubisz wyzwania i dynamiczne środowisko pracy? Chcesz rozwijać się w sprzedaży i uczyć obsługi klienta od najlepszych?

DOŁĄCZ DO NAS!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Kierownik Sklepu
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: Wrocław – Pasaż Grunwaldzki

Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz oczywiście tajniki profesjonalnej obsługi klienta i sprzedaży.

Twój zakres zadań:
  • Zarządzanie pracą sklepu
  • Szkolenie i motywowanie zespołu sprzedażowego
  • Aktywna obsługa klienta i sprzedaż
  • Realizacja planów sprzedażowych
Wymagamy:
  • Doświadczenia w obsłudze klienta (idealnie w branży retail)
  • Doświadczenia na stanowisku managerskim
  • Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych
  • Motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy i konkursy sprzedażowe
  • Pakiet benefitów (np. karta Multisport)
  • Zniżkę na produkty naszych marek
  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji
  • Pracę w uśmiechniętym i przyjaznym zespole profesjonalnych sprzedawców
Calz Polska to właściciel marek
Aktualnie na świecie mamy ponad 4200 sklepów, w Polsce jest ich ponad 130. Wciąż się rozwijamy, otwieramy nowe lokalizacje i poszukujemy talentów do naszych zespołów.