Przejdź do treści

Praca: Kierownik Sprzedaży

Oferta nieaktualna

Ogłoszenie numer: 2405894, z dnia 2019-04-18

Firma Polytechnik DPU Sp. z .o.o. w Strzegomiu zajmująca się produkcją urządzeń ochrony środowiska poszukuje osoby do Działu Handlowego na stanowisko:

Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: dolnośląskie / Strzegom

Opis stanowiska

  • Prowadzenie rozmów handlowych i sprzedaż istniejącym oraz nowym klientom na wyznaczonym terenie działalności, wyjazdy służbowe
  • Budowanie i aktywne utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy
  • Promowanie produktu, monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktu, poszukiwanie możliwości rozwoju
  • Samodzielne projektowanie i sporządzanie rysunków w programach CAD
  • Sporządzanie wstępnych specyfikacji materiałowych niezbędnych do stworzenia ofert handlowych, sporządzanie ofert handlowych dla obecnych i przyszłych klientów
  • Sporządzanie raportów sprzedażowych: miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych
  • Obsługa dokumentacji handlowej w systemie CRM
  • Analizowanie efektywności prowadzonej działalności handlowej
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym, w tym terminologii technicznej
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie w dziale handlowym związanym z projektowaniem instalacji odciągowych i lakierniczych, m.in. w przemyśle drzewnym
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, Pakiet MS Office, CAD (mile widziane doświadczenie z systemami ERP i CRM)
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista, umiejętność pracy z zespołem w biurze oraz na odległość

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy, stałe zatrudnienie na bardzo samodzielnym stanowisku
  • Współpracę z zaangażowanym zespołem w naszej siedzibie w Strzegomiu
  • Stanowisko pracy w biurze w Strzegomiu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia od wyników sprzedaży
  • Auto służbowe
  • Umowę o pracę
  • Dodatkowe ubezpieczenie pracownicze
  • Szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy itp.)