Przejdź do treści

Praca: Kierownik Zespołu

Od momentu założenia w 1982 roku, Takko Fashion stała się odnoszącą sukcesy międzynarodową siecią sklepów w koncepcji smart discounter z prawie 1 900 sklepami w 17 krajach. Swoim klientom oczekującym jakości i korzystnej ceny oferujemy modne ubiory w stylu casual dla całej rodziny. Moda Takko Fashion opiera się na znanych trendach,  jest niezobowiązująca i bliska codziennym potrzebom klienta. Naszym celem jest zagwarantowanie naszym klientom w sklepach stacjonarnych zakupu wysokiej jakości produktów i uczciwe ceny w przyjemnej atmosferze.

Do naszego nowo otwieranego sklepu w Polkowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zespołu
Miejsce pracy: Polkowice

Do współpracy chcemy zaprosić prawdziwego lidera, który poprowadzi zespół, który nie boi się wyzwań, lubi i dobrze czuje się w obsłudze klienta.

Jakie obowiązki na Ciebie czekają:
  • Zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Zarządzanie personelem
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Doświadczenie w handlu (warunek konieczny),
  • Elastyczność, nastawienie na obsługę klienta,
  • Entuzjazm i zaangażowanie w działaniu,
  • Orientacja na cel
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Pogodną atmosferę pracy,
  • Zniżki na odzież,
  • Rozwój w strukturach organizacji,
  • Szkolenia wewnętrzne i warsztaty organizowane podczas spotkań regionu