Przejdź do treści

Praca: Kierownik Zespołu

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zespołu
Miejsce pracy: Wrocław,Strzelin, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, Lubin, Bolesławiec, Polkowice, Milicz

Najważniejsze zadania Kierownika Zespołu to:

  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu,
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży, szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu,
  • dbanie o jakość sprzedaży,
  • uczestniczenie w projektach o charakterze sprzedażowym: wdrażanie nowych produktów, aktywizowanie sprzedaży, wprowadzanie nowych standardów pracy.

Idealnego kandydata na Kierownika Zespołu cechuje:

  • doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży ubezpieczeniowej,
  • doświadczenie w rekrutacji,
  • inicjatywa w działaniu,
  • proaktywność,
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej.

Naszym menedżerom oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich,
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kierownik-zespolu_1962579.html

www.dosukcesu.aviva.pl

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4B oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”