Przejdź do treści

Praca: Kierownik zmiany (Team Leader) (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla jednego z naszych Klientów, z siedzibą w Bolesławcu, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik zmiany (Team Leader) (m/k)
Miejsce pracy: Bolesławiec, Lubań, Zgorzelec
Nr ref.: TL/BOL/0119
Obowiązki:
  • koordynowanie i planowanie zadań w ramach podległego zespołu (około 90 osób),
  • ustalanie priorytetów w oparciu o plan produkcyjny,
  • nadzór nad wskaźnikami efektywności wynikających z planu produkcji,
  • angażowanie, motywowanie zespołu,
  • wdrażanie działań korygujących - ocena skuteczności podejmowanych działań,
  • dbanie o warunki pracy i bezwzględne przestrzeganie procedur dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa na stanowiskach pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku (kierownik zmiany, Team Leader, mistrz produkcji itp.),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole, angażowania i budowania relacji.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stawki podstawowej + premii miesięcznych (za wyniki operacyjne) + premii kwartalnych,
  • refundacja kosztów dojazdu (powyżej 10 km),
  • pracę w przyjaznym, zgranym zespole profesjonalistów,
  • rozwojowe, pełne wyzwań stanowisko pracy,
  • szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • pakiet benefitów, w którego skład wchodzą: prywatna opieka medyczna (Medicover) oraz karta Multisport.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.