Przejdź do treści

Praca: Konserwator Urządzeń Dźwigowych

KONE jest światowym liderem w swojej branży. Produkuje, konserwuje i modernizuje dźwigi, schody i chodniki ruchome oraz drzwi automatyczne. Rozwiązania KONE zwiększają wartość budynków w całym cyklu ich życia.
Poprzez bardziej efektywny People Flow® zapewniamy niezawodną, bezpieczną i wygodną komunikację w coraz wyższych i bardziej inteligentnych budynkach. Wspólnie z naszymi Partnerami i Klientami zmieniamy miasta w przestrzeń lepszego życia. KONE jest firmą notowaną od 1967 roku na giełdzie NASDAQ OMX w Helsinkach. Zatrudniamy ponad 55 000 specjalistów na całym świecie. W 2017 roku osiągnęliśmy poziom 8,9 miliarda euro sprzedaży netto.

W związku z rozwojem firmy KONE w Polsce aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Konserwator Urządzeń Dźwigowych
Miejsce pracy: Wrocław
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Realizacja wszystkich czynności serwisowych, zgodnie z wymogami umów serwisowych, polityką spółki oraz procesami KONE;
  • Podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami.
OD IDEALNYCH KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Uprawnienia UDT kat. i do konserwacji urządzeń transportu bliskiego (dźwigi osobowe);
  • Uprawnienia SEP do 1 KV;
  • Wykszałcenie techniczne, preferowe technik- elektryk lub pokrewne;
  • Minimum dwa lata doświadczenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych.
OFERUJEMY:
  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Kwartalny system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. samochód służbowy, telefon;
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • Kartę Multisport;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie nauki angielskiego;
  • Codziennie świeże owoce i kawa.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/konserwator-urzadzen-dzwigowych_2023995.html
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 Poz. 883)"