Przejdź do treści

Praca: Konserwator Urządzeń Dźwigowych

Każdego dnia przewozimy miliard osób na całym świecie. Naszymi windami, schodami i chodnikami ruchomymi podróżuje 500 000 ludzi na minutę - to cały Poznań, pięć razy Koszalin czy jedna trzecia Warszawy.

Zatrudniamy blisko 60 000 pracowników w ponad 100 oddziałach na wszystkich kontynentach. Jednak Schindler to nie tylko duże liczby, szczytne idee i szwajcarska precyzja w każdym detalu. Nasza organizacja to również twórczy mix doświadczenia i innowacji, szczere przyjaźnie oraz szansa na wspaniałą karierę.

Dołącz do naszego zespołu i poznaj ludzi tworzących sukces
marki Schindler w Polsce.
Konserwator Urządzeń Dźwigowych
Miejsce pracy: Wałbrzych, Wrocław, Świdnica

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Konserwację urządzeń dźwigowych
  • Konserwację schodów i chodników ruchomych
  • Ocenę stanu technicznego dźwigów i schodów ruchomych
  • Świadczenie usług pogotowia dźwigowego
  • Wykonywanie napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach
  • Współpracę z Klientem i użytkownikiem urządzeń

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
  • Finansowanie egzaminów UDT i SEP
  • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego
  • Uprawnień w zakresie konserwacji dźwigów
  • Min. 2 letniego doświadczenia w branży dźwigowej lub pokrewnej
  • Otwartości na naukę i zdobywanie nowych doświadczeń
  • Odpowiedzialności i zaangażowania
  • Kultury bezpieczeństwa pracy
  • Uprawnień SEP do 1 kV
  • Prawa jazdy kat. B