Przejdź do treści

Praca: Konserwator urządzeń dźwigowych

Ogłoszenie numer: 1925818, z dnia 27-02-2018

W ramach Grupy ESV jako ESV SERWIS Sp. z o.o. świadczymy najwyższej jakości usługi serwisowe dla elektroenergetyki. Dzięki profesjonalnej kadrze, wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiedniemu przygotowaniu sprzętowemu zapewniamy bezpieczną i spełniającą wszelkie kryteria formalne i techniczne opiekę nad majątkiem elektroenergetycznym Klienta. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Konserwator urządzeń dźwigowych

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

  • realizacja czynności serwisowych, konserwacyjnych oraz przeglądowych parku maszynowego w zakładzie (suwnice, dźwigniki, podesty stacjonarne oraz przejezdne),
  • dbanie o powierzoną dokumentację techniczną w/w urządzeń (dokonanie wpisu po przeglądzie),
  • eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych,
  • usuwanie awarii,
  • pełnienie pogotowia energetycznego,
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych.

Wymagania

  • uprawnienie UDT w zakresie konserwacji urządzeń: dźwignicowych (dźwigniki, obrotniki), suwnice, podesty (ruchome, stacjonarne)
  • uprawnienia I grupy energetycznej (SEP do 1kV),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie: średnie techniczne lub zawodowe.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej,
  • umowę o pracę – docelowo na czas nieokreślony,
  • zatrudnienie w stabilnie rozwijającej się branży energetycznej.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/konserwator-urzadzen-dzwigowych_1925818.html