Przejdź do treści

Praca: Konstruktor Elektryk

Firma Comatec Poland jest międzynarodowym biurem konstrukcyjnym. Realizujemy kompleksowe projekty dla różnych sektorów rynku takich jak: pojazdy użytkowe, przemysł ciężki, przyrządy spawalnicze, przyrządy montażowe. Nasze biura zlokalizowane są w Finlandii, Szwecji, Polsce oraz Indiach.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konstruktor Elektryk
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • realizowanie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów oraz zmianami konstrukcyjnymi w już istniejących wyrobach,
  • projektowanie instalacji elektrycznych pojazdów, w tym dobór komponentów, planowanie ich rozmieszczenia i sposobu montażu,
  • projektowanie wiązek oraz schematów elektrycznych w programie CAD,
  • nadzór nad montażem wiązek oraz innymi elementami elektrycznymi,
  • sporządzanie dokumentacji instruktażowej dla linii produkcyjnej obejmującej komponenty elektryczne,
  • współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych,
  • działania mające na celu obniżanie kosztów oraz ciągłą poprawę jakości produktu.
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego elektrycznego,
  • minimum 2 - letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w projektowaniu wiązek elektrycznych, tworzeniu schematów elektrycznych dla pojazdów,
  • biegłej znajomości oprogramowania MS Office,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość CAN-BUS, CATIA, lub Pro/E będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazne warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do kursów językowych oraz do karty Multisport.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/konstruktor-elektryk_1921645.html Aplikuj »