Przejdź do treści

Praca: Konstruktor - Projektant

Przedsiębiorstwo ENWAR to firma rodzinna, która działa na rynku od 20 lat. Jesteśmy ukierunkowani dla klientów, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań usprawniających procesy produkcyjno-logistyczne. Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Konstruktor - Projektant
Miejsce pracy: Świebodzice
Opis stanowiska:
  • projektowanie oraz wdrażanie stalowych konstrukcji przestawnych, prostych maszyn i urządzeń oraz konstrukcji budowlanych,
  • opracowywanie dokumentacji warsztatowej wraz z dokumentacją do produkcji na maszynach CNC,
  • modyfikacja dokumentacji technicznej istniejących wyrobów,
  • wprowadzenie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenie jakości,
  • tworzenie i prowadzenie bazy produktów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn, lub pokrewne techniczne,
  • znajomość podstaw technologii budowy maszyn oraz konstrukcji budowlanych,
  • umiejętność samodzielnego przygotowania koncepcji,
  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point,
  • biegłej obsługi narzędzi CAD - Solid Wokrs, minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • samodzielność w działaniu oraz łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz gotowość do samodzielnego podejmowania decyzji,
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.