Przejdź do treści

Praca: Konsultant Biura Obsługi Klienta

Ogłoszenie numer: 1957557, z dnia 16-04-2018

Klient portalu Praca.pl

Poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Konsultant Biura Obsługi Klienta

Miejsce pracy: / Polkowice

Nr Ref.: Polkowice

Opis stanowiska

  • realizacja wyznaczanych planów sprzedaży usług i utrzymania stanu klientów oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami firmy;
  • posprzedażowa obsługa klienta;
  • rejestracja i modyfikacja danych abonentów w systemach informatycznych firmy;
  • ewidencjonowanie i przetwarzanie kompletnej informacji w zakresie abonentów i sieci w Regionie.

Wymagania

  • wykształcenie średnie;
  • pożądane minimum 6. miesięczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu, związanym z bezpośrednią obsługą klienta;
  • obsługa komputera oraz urządzeń biurowych;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • znajomość technik sprzedaży;
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i elastyczność.

Oferujemy

  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży;
  • ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/konsultant-biura-obslugi-klienta_1957557.html