Przejdź do treści

Praca: Konsultant Biura Obsługi Klienta

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie. Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i  masz ambicje realizować ciekawe projekty, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Konsultant Biura Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Bogatynia

Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Masz minimum wykształcenie średnie;
  • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!);
  • Cechuje Cię umiejętność współpracy w zespole,  posiadasz dużo energii, wychodzisz z inicjatywą;
  • Angażujesz się w 100% w to co robisz;
  • Umiesz obsługiwać komputer oraz urządzenia biurowe;
  • Znasz techniki sprzedaży;
  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i elastyczność.
Twoje zadania:
  • Realizacja wyznaczanych planów sprzedaży usług i utrzymania stanu klientów oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Vectra S.A.;
  • Posprzedażowa obsługa klienta;
  • Ewidencjonowanie i przetwarzanie kompletnej informacji w zakresie abonentów i sieci w Regionie;
  • Diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów;
  • Dbanie o wizerunek salonu.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży;
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu;
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”