Przejdź do treści

Praca: Konsultant ds. Obsługi Klienta - Play

Firma Polonus Tel zmienia perspektywę!

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Play, poszukujemy osób,
które wraz z nami będą aktywnie budować markę Play!

Zasil zespół jako:

Konsultant ds. Obsługi Klienta - Play
Miejsce pracy: Chojnów, Oława, Legnica, Dzierżoniów, Strzegom, Świebodzice

CHOJNÓW – Salon wolnostojący

OŁAWA – CH Tesco

LEGNICA – CH Auchan

STRZEGOM – Salon wolnostojący

DZIERŻONIÓW – CH Kaufland

ŚWIEBODZICE – Salon wolnostojący

Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:
  • Prowadzenie rozmów z Klientami dbając o wysoką jakość obsługi
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych badań
  • Dbałość dobry wizerunek marki Play
  • Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
  • Dbanie o wizerunek salonu
Powinieneś spełniać kilka wymogów, które bardzo cenimy:
  • Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać
  • Angażujesz się w 100% w to co robisz
  • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)
  • Wyróżniasz się inicjatywą, samodzielnością
  • Otwartość i energię do działania
  • Pozytywne podejście
  • Miły głos i dobrą dykcję
  • Możesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy)
Co oferujemy:
  • Umowę o pracę i stabilną pracę na dłużej
  • Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (podstawa + premia za wyniki sprzedażowe i jakościowe)
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Liczne konkursy sprzedażowe
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – możliwość awansu
  • Imprezy integracyjne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Doskonałą atmosferę w firmie
  • Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku- PLAY
Miejsce pracy:
  • Chojnów – Salon wolnostojący Chojnów, ul. Długosza 1A/1a
  • Oława – CH Tesco Oława, ul. 3 Maja 51
  • Legnica – CH Auchan Legnica, ul. Schumana 11
  • Strzegom – Salon wolnostojący Strzegom, ul. Rynek 27
  • Dzierżoniów – CH Kaufland Dzierżoniów, ul. Diorowska 1
  • Świebodzice – Salon wolnostojący Świebodzice, ul. Rynek 7
  • Miejsca parkingowe
  • Atrakcyjne lokalizacje handlowe
  • Bliskość przystanków komunikacji miejskiej
Ty + Polonus Tel = układ idealny
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/konsultant-ds-obslugi-klienta-play_1902347.html Aplikuj
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)”. Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.