Przejdź do treści

Praca: Konsultant ds. Sprzedaży w Punkcie Play

Lubin
Konsultant ds. Sprzedaży w Punkcie Play
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/konsultant-ds-sprzedazy-w-punkcie-play_1964301.html
Twoje zadania:
  • Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
  • Dbanie o wizerunek salonu

Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać
  • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)
  • Angażujesz się w 100% w to co robisz
  • Wyróżniasz się inicjatywą
  • Możesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy)
Zobacz jak wygląda praca w Play
Odwiedź nas w Salonie, rozejrzyj się, porozmawiaj z nami. Przekonaj się, że jestesmy profesjonalistami, ale przede wszystkim fajnymi ludzmi.
Zapraszamy!
Korzyści dla Ciebie
  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (sky is the limit)
  • Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
  • Zaplanowana ścieżka kariery i możliwość awansu
  • Konkursy sprzedażowe
  • Imprezy integracyjne
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.