Przejdź do treści

Praca: Konsultant ds. Sprzedaży

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Konsultant ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Lubań

Obowiązki:
  • kompleksowa obsługa klientów, aktywna sprzedaż produktu,
  • udzielanie informacji o produktach i promocjach,
  • doradztwo, przygotowywanie oferty turystycznej,
  • obsługa posprzedażowa,
  • budowanie i dbanie o pozytywne relacje z nowymi i obecnymi klientami.
Wymagania:
  • dobra znajomość produktu oraz popularnych destynacji turystycznych,
  • dodatkowym atutem będą odbyte podróże zagraniczne,
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celu,
  • entuzjazm w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność,
  • szybkość w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę (umowa zlecenie w okresie próbnym lub dla chętnych),
  • realny, prosty i przejrzysty system prowizyjny,
  • pracę w biurze Wakacje.pl zlokalizowanym w Lubaniu ul. Ratuszowa 2
  • godziny pracy: praca poniedziałek-piątek 9-17 + cykliczny dyżur sobota, niedziela
  • wewnętrzne treningi oraz zagraniczne wyjazdy szkoleniowe (wyjazdy typu study tour),
  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozszerzającej swoje działania spółki.

#Wakacjetomy

Dołącz do nas!

Administratorem danych jest Wakacje.pl S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Traugutta 115c, 80-226 Gdańsk (dalej „Wakacje.pl”). Dane przetwarzane będą w celu oceny kwalifikacji kandydata do pracy na określonym stanowisku, oceny zdolności i umiejętności kandydata na potrzebnych do pracy na określonym stanowisku, wyboru odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób do zatrudnienia oraz komunikacji związanej z prowadzonym procesem rekrutacji.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym w Wakacje.pl. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem, będą Podmioty przetwarzające dane w imieniu Wakacje.pl S.A.

Masz prawo m.in. do prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do zgłoszenia sprzeciwu w przewidzianych w prawie sytuacjach. Prawa te oraz sposób ich realizacji opisaliśmy w szczegółowej klauzuli informacyjnej dla kandydata, która mieści się na stronie www.karierawakacje.pl

Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:
Zgoda na udział w bieżącej rekrutacji :

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania). Przyjmuję do wiadomości, iż dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) będą przetwarzane na podstawie przepisów oraz na potrzeby zawarcia umowy.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Wakacje.pl S.A. Jeżeli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, będziemy przechowywać Twoje dane przez okres roku od przesłania przez Ciebie aplikacji na dane stanowisko, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę.