Przejdź do treści

Praca: Kontroler Jakości / Specjalista ds. Kontroli Jakości

Firma zajmująca się tworzeniem konstrukcji stalowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Kontroler Jakości / Specjalista ds. Kontroli Jakości
Miejsce pracy: Turów - Bogatynia

Opis stanowiska:
  • Kontrola jakości dostaw materiałów podstawowych do budowy konstrukcji stalowych oraz materiałów dodatkowych do spawania.
  • Kontrola jakości w toku produkcji/realizacji usługi tj.:
    • wykonania robót montażowych.
    • wykonania robót spawalniczych.
  • Dokumentowanie przeprowadzonych kontroli i badań.
  • Ocena wyrobu gotowego, kontrola i kompletacja dokumentów jakościowych.
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej do odbiorów Inwestora.
  • Uczestniczenie w odbiorach częściowych robót realizowanych przez Spółkę i przez ewentualnych Podwykonawców w ramach realizowanego zadania.
Wymagania:
  • Uprawnienia NDT: VT, PT/MT - poziom minimum 2.
  • Znajomość norm związanych z produkcją i montażem konstrukcji stalowych
  • Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych
  • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji jakościowej montażowej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju osobistego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Samodzielność przy realizacji zadań,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kontroler-jakosci-specjalista-ds-kontroli-jakosci_2020450.html