Przejdź do treści

Praca: Kontroler Jakości

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Świebodzice

Obowiązki:

  • rozpatrywanie reklamacji od klientów
  • prowadzenie testów laboratoryjnych
  • nadzór nad procesami certyfikacji wyrobów
  • pomiary i analiza gotowych wyrobów i prototypów w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów
  • tworzenie dokumentacji jakościowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (co najmniej stopień inżyniera)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale jakości
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcji i przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1
  • znajomość rysunku technicznego i obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych i laboratoryjnych
  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001

Oferujemy:

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i wprowadzanie rozwiązań
  • atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia w ramach ZFŚS
  • codzienny kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole