Przejdź do treści

Praca: Kontroler Jakości

Ogłoszenie numer: 2300530, z dnia 2019-03-01

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej  – poszukuje osoby na stanowisko:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie kontroli jakościowej w trakcie trwania procesu produkcyjnego i po jego zakończeniu zgodnie z dokumentacją
  • odbiór zleceń produkcyjnych oraz produktów końcowych w zakresie zgodności z dokumentacją
  • kontrolowanie jakości dostaw materiałów hutniczych i detali od poddostawców
  • wykonywanie badań wizualnych VT2 wyrobów
  • zlecanie i nadzorowanie napraw wyrobów przychodzących z reklamacji
  • nadzorowanie obiegu dokumentacji produkcyjnej, przede wszystkim dokumentacji rysunkowej i jakościowej
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi (mile widziana znajomość obsługi ramienia FARO)
  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego minimum w stopniu podstawowym

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • dodatki socjalne: dofinansowanie do wczasów pracowniczych, ubezpieczenie grupowe
  • praca w międzynarodowej firmie