Przejdź do treści

Praca: Kontroler jakości

Kontroler jakości
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PL64120917_E4

W związku z rozwojem naszych zakładów produkcyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Jakości. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie kontroli jakości wyrobów NN (modułów i rozdzielnic niskonapięciowych).

Zadania:
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu wykonywania testów, w celu osiągnięcia wysokiej jakości produktów;
  • Prowadzenie kontroli jakości wyrobów (moduły, rozdzielnice nn) kontrola mechaniczna oraz wizualna;
  • Prowadzenie kontroli międzyoperacyjnej;
  • Kontrola wejściowa komponentów elektrycznych i mechanicznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (elektryka, automatyka, elektromechanika);
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Uprawnienia SEP do 1 kV;
  • Wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kontroler-jakosci_1986015.html
Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.