Przejdź do treści

Praca: Kontroler jakości

Kuźnia Jawor SA producent wysokiej jakości odkuwek matrycowych
od wielu lat specjalizująca się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Kontroler jakości
Miejsce pracy: Jawor
Zadania:
  • Pomiary półwyrobów i wyrobów gotowych,
  • Kontrola odkuwek i detali po obróbce,
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej i raportowanie wyników kontroli.
  • Obsługa maszyn i urządzeń pomiarowych,
  • Udział w rozwiązywaniu bieżących problemów jakościowych (redukcja złomu, inicjacja działań korygujących).
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Praktyczna znajomość obsługi podstawowych urządzeń pomiarowych (wysokościomierz, suwmiarka),
  • Obsługa programów Microsoft Office,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom i doświadczeniu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kontroler-jakosci_1941285.html
Zainteresowane osoby prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.