Przejdź do treści

Praca: Kontroler Jakości

Ogłoszenie numer: 1949729, z dnia 04-04-2018

Track Tec jest kompleksowym dostawcą elementów nawierzchni kolejowej, bazującym na produktach wytwarzanych we własnych zakładach. Stąd pochodzi połowa podkładów kolejowych i co trzeci rozjazd zabudowywany obecnie na polskiej sieci kolejowej. Część produkcji trafia na rynki zagraniczne. Cechą produktów jest ich uznana, wysoka jakość będąca efektem przyjętego priorytetu: pełnego zadowolenia partnerów firmy z wyrobów i ze współpracy z firmą Track Tec.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: / Goczałków, powiat świdnicki

Opis stanowiska

  • Kontrola procesu produkcyjnego
  • Sprawdzanie zgodności wyrobów z dokumentacją techniczną
  • Kontrola surowców do produkcji
  • Wykonywanie pomiarów za pomocą przyrządów kontrolno - pomiarowych
  • Wnioskowanie o wybrakowanie wyrobów niezgodnych
  • Współudział w ustalaniu przyczyn niezgodności
  • Opracowywanie raportów z przeprowadzonych kontroli

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Znajomość  rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy z podstawowymi przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Wysoką premię naliczaną od wynagrodzenia zasadniczego
  • Świadczenia socjalne na święta i wakacje
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • Dodatkową premię od wynagrodzenia wypłacaną co 6 miesięcy
  • Od kwietnia 2018 możliwość skorzystania z transportu do i z pracy na trasie Świdnica – Goczałków - Świdnica
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/kontroler-jakosci_1949729.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.