Przejdź do treści

Praca: Kontroler Jakości

QSENSE – jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi kontroli/selekcji/naprawy w szeroko pojętej branży automotive. Współpracujemy z największymi, a zarazem najbardziej prestiżowymi klientami w branży. Poszukujemy osób na stanowisko: Kontroler jakości

Jesteśmy otwarci na osoby, które chcą zmienić swoją obecną branżę i zacząć pracę przy projektach znanych marek samochodowych.

Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Opis stanowiska:
  • Wizualna Kontrola Jakości felg samochodowych.
  • Raportowanie wyników swojej pracy.
  • Odpowiedzialność za dokumentacją jakościową.
  • Utrzymanie porządku i 5S na stanowisku pracy.
  • Operowanie komponentami ok. 8-15 kg.
Wymagamy:
  • Bardzo dobrej znajomości j. polskiego.
  • Zaangażowania w wykonywane zadania.
  • Chęci do nauki.
  • Spostrzegawczości.
  • Umiejętności wykonywania pracy zgodnie z instrukcją.
  • Dyspozycyjności minimum 4 dni w tygodniu.
  • Dyspozycyjność w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 4000-5000zł.
  • Elastyczny grafik – od poniedziałku do piątku (system 3-zmianowy).
  • Umowę zlecenie.
  • Karta Multisport.
  • Pakiet medyczny LUXMED.
  • Darmowy dojazd do miejsca pracy m.in. (Oława, Brzeg, Grodków).
  • Pracę w młodym i zgranym zespole.
  • Zniżki na studia w WSB.