Przejdź do treści

Praca: Koordynator ds produkcji

Przedsiębiorstwo ENWAR to firma rodzinna, która działa na rynku od 20 lat. Jesteśmy ukierunkowani dla klientów, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań usprawniających procesy produkcyjno-logistyczne. Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Koordynator ds produkcji
Miejsce pracy: Świebodzice
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne min. średnie (o profilu mechanicznym) lub wyższe pokrewne,
  • praktyczna znajomość programu SOLID/WORKS,
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • doświadczenie minimum 3-4 lata w dziale produkcji branża metalowa,
  • samodzielność w realizacji zadań,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,
  • znajomość procesów spawania, technologii metali.
Obowiązki:
  • analiza dokumentacji technicznej pod kątem możliwości technologicznych,
  • przygotowywanie listy cięć materiałów,
  • opracowywanie (konstruowanie) oprzyrządowania produkcyjnego,
  • koordynacja prac i bezpośredni nadzór nad procesami obróbki metali.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.