Przejdź do treści

Praca: Koordynator Edukacyjny

Koordynator Edukacyjny

Jesteśmy szkołą językową działającą na terenie całego kraju. W związku z kolejnym etapem rozwoju firmy zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej  lub w branży edukacyjnej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • zbieranie informacji  o lokalnym rynku edukacyjnym i analizę możliwości rozwoju produktów edukacyjnych,
  • tworzenie planów rozwoju produktów,
  • koordynacja działań w regionie
  • pozyskiwanie klientów indywidualnych, zawieranie z nimi stosownych umów współpracy,
  • nabór współpracowników do realizacji kursów edukacyjnych, zawieranie z nimi stosownych umów dotyczących współpracy,
  • rozliczanie finansowo - księgowe szkoleń językowych,
  • realizacja działań marketingowych w trakcie prowadzenia naboru,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem
W TRAKCIE WSPÓŁPRACY OFERUJEMY:
  • pakiet  bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń dotyczących technik pozyskiwania klientów indywidualnych, prowadzenia procesu naboru i wdrażania nowo przyjętych pracowników,
  • wynagrodzenie bazowe  oraz duża premia od wyników,
  • możliwość pracy w miejscu zamieszkania lub najbliższej okolicy,
  • umowa zlecenie na okres próbny ( w kolejnym okresie możliwość zatrudnienia na umowę o pracę)
  • pracę w przyjaznym zespole i możliwość budowania stabilnego miejsca pracy,
  • elastyczne godziny pracy
WYMAGANIA :
  • umiejętności organizacyjne
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowanie, samodzielność i rzetelność w pracy,
  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i samochód do dyspozycji,
  • pełna dyspozycyjność w okresie wrzesień – październik 2018.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/koordynator-edukacyjny_2002178.html
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia29.08.1997 r. o ochronie danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam , że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Potwierdzam zapoznanie z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych w EdWings spółka z o.o zamieszczonej na stronie www.edwings.pl związaną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO). Udzielam zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z tymi procedurami.