Praca: Koordynator / Koordynatorka ds. Zarządzania relacjami ze specjalistami zewnętrznymi

Ogłoszenie numer: 8934907, z dnia 2024-04-16

MALON GROUP to funkcjonująca na polskim rynku od 2010r. spółka, której celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia przedsiębiorczości.

MALON GROUP Sp. z o.o. świadczy usługi doradcze oraz szkoleniowe, dostarczając kompleksowe rozwiązania zwiększające skuteczność oraz efektywność przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Oferta firmy jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku, a realizowane przez nią projekty obejmują różnorodne aspekty związane z zarządzaniem organizacją, a w szczególności z:
  • projektowaniem, wdrażaniem i doskonaleniem systemów zarządzania zgodnych z wymaganiami międzynarodowych standardów i norm m.in. ISO 9001, ISO 13485, IATF 16949, AQAP, ISO 14001, ISO 50001, ISO 45001, System SCC, SEVESO III, ISO 31000, ISO / IEC 27001, ISO 28000, ISO 22301, EFQM, BSC, REDcert, RSPO, PEFC, FSC, UTZ, EUROLIŚĆ, HACCP, ISO 22000, BRC Food, BRC CP, BRC IoP, BRC S&D, ISO 22716, ISO 15378, ISO 17025, ISO 17020, ISO 15189, ISO 15085, EN 1090, SQAS, 5S, TAPA, SA 8000, ISO EcoVadis, ISO 26000, GRI, SMETA, BSCI oraz wiele innych.
  • realizacją szkoleń i kursów tematycznych w formułach: tradycyjnej i on-line (szkolenia otwarte i zamknięte), oraz e‑learningu z zakresu międzynarodowych standardów i norm wyszczególnionych powyżej.
Dzięki interdyscyplinarnemu zespołowi konsultantów, trenerów i ekspertów MALON GROUP Sp. z o.o. realizuje nawet najbardziej złożone projekty doradcze i szkoleniowe, wymagające ogromnej wiedzy i doświadczenia, zasobów ekonomicznych i intelektualnych, co niewątpliwie stanowi o jej przewadze nad konkurencją.

Koordynator / Koordynatorka ds. Zarządzania relacjami ze specjalistami zewnętrznymi

Miejsce pracy: Wrocław, Piłsudskiego 74

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będą w szczególności:
  • Pozyskiwanie do współpracy zewnętrznych specjalistów;
  • Prowadzenie procesu wdrażania specjalistów zewnętrznych;
  • Uruchamianie realizacji projektów i ich bieżące nadzorowanie pod względem formalnymi i terminowym;
  • Bieżąca komunikacja ze specjalistami oraz koordynowanie komunikacji z nimi przez pozostałych członków zespołu;
  • Udział w procesie rozliczania projektów;
  • Bieżąca oraz okresowa ewaluacja pracowników i współpracowników;
  • Przygotowywanie zestawień i analiz;
  • Prowadzenie programu rozwoju kompetencji pracowników i współpracowników zewnętrznych (program: HQ Consultant);
  • Wspieranie pracowników oraz współpracowników w bieżących działaniach.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziana osoba po studiach,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, zdolności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej oraz umiejętność budowania dobrych relacji,
  • znajomość obsługi komputera, środowiska Windows, MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point),
  • umiejętność korzystania z Internetu i wyszukiwania informacji,
  • dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin w tygodniu pracy.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę poprzedzaną okresem próbnym,
  • możliwość pracy hybrydowej po zakończeniu okresu próbnego,
  • możliwość udziału w organizowanych przez nas szkoleniach w ramach programu HQ.

Koordynator biura

Koordynacja pracy biura w zakresie zamówień usług i materiałów, bieżąca obsługa klientów i partnerów biznesowych, wsparcie tłumaczeniowe oraz przygotowywanie dokumentacji w j. koreańskim, zapewnienie sprawnej komunikacji z koreańskimi pracownikami oraz...