Przejdź do treści

Praca: Koordynator Projektu

Dobra Forma to firma z 17-letnią tradycją będąca producentem najwyższej jakości mebli do biur, hoteli, przestrzeni publicznych, sklepów i galerii handlowych w Polsce i za granicą.

W związku z dalszym rozwojem, w chwili obecnej firma Dobra Forma poszukuje specjalistów na stanowisko:

Koordynator Projektu
ZAKRES ZADAŃ:
  • aktywna sprzedaż produktów firmy na terenie całego kraju,
  • obsługa klientów aktualnych oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • współtworzenie oraz realizacja polityki cenowej, sporządzanie wycen i kosztorysów,
  • udzielanie klientom wsparcia technicznego,
  • analiza rynku zbytu i rynku konkurencji,
  • przygotowanie ofert handlowych dla nowych i aktualnych klientów, negocjacje z klientami,
  • nadzór i koordynacja procesu  realizacji zamówień,
  • przygotowywanie okresowych raportów.

Możliwość pracy zdalnej

Preferowane województwa: opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w sprzedaży w branży meblarskiej,
  • wiedza z obszaru branży meblarskiej (materiały, konstrukcje, systemy),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.
OFERUJEMY:
  • bardzo ciekawą pracę w firmie z branży meblarskiej,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansu wewnętrznego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji - udział w szkoleniach specjalistycznych.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/koordynator-projektu_2009830.html

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres biuro@dobraforma.com wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883". Prosimy o zawarcie nazwy stanowiska w tytule maila. Dodatkowo informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.