Przejdź do treści

Praca: Koordynator Systemów Certyfikacji w Rolnictwie

Ogłoszenie numer: 3045119, z dnia 2020-02-06

Control Union to międzynarodowa jednostka certyfikującą, która posiada swój oddział także w Polsce. Od wielu świadczymy usługi certyfikacyjne w różnych programach z zakresu leśnictwa, rolnictwa, żywności, pasz, tekstyliów czy bioenergii. Dodatkowo zajmujemy się kwestiami bezpieczeństwa pracowników. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej www.controlunion.pl

Dynamicznie rozwijająca się jednostka certyfikująca i inspekcyjna poszukuje kandydatów do pracy jako koordynator systemów certyfikacji w rolnictwie.

Koordynator Systemów Certyfikacji w Rolnictwie

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych

Opis stanowiska

Miejsce pracy: centrala firmy w Zielonej Górze, okazjonalne wyjazdy krajowe i zagraniczne.

Zakres obowiązków:

  • koordynacja rozwoju usług certyfikacyjnych w rolnictwie
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami tej branży
  • wsparcie merytoryczne w działaniach dotyczących promocji systemów rolniczych

Wymagania

  • ogólna znajomość rynku rolnego i jego uczestników, problemów branży i trendów rozwojowych
  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki związane z rolnictwem lub OZE
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Swoboda w posługiwaniu się podstawowymi narzędziami pracy biurowej (Word, Excel, Outlook, Skype)

Oferujemy

  • szkolenie wprowadzające w zakres działań jednostki certyfikującej
  • możliwość rozwoju zawodowego w bardzo ciekawych kierunkach związanych z odpowiedzialnym gospodarowaniem zasobami naturalnymi
  • doskonałą atmosferę w międzynarodowym zespole
  • stabilne i komfortowe warunki pracy