Przejdź do treści

Praca: Kosztorysant

Przedsiębiorstwo ENWAR to firma rodzinna, która działa na rynku od 20 lat. Jesteśmy ukierunkowani dla klientów, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań usprawniających procesy produkcyjno-logistyczne. Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Kosztorysant
Miejsce pracy: Świdnica
Opis stanowiska:
  • Analiza dokumentacji projektowej oraz materiałów ofertowych
  • Przygotowywanie przedmiarów, zestawień, analiz technicznych użytych materiałów oraz rozwiązań
  • Budowanie bazy firm podwykonawczych i utrzymywanie z nimi stałej współpracy / relacji
  • Przygotowywanie kompleksowych kosztorysów i wycen w obszarach: budownictwa ogólnego, konstrukcji stalowych, instalacji sanitarnych [wentylacji, klimatyzacji - przy wykorzystaniu firm branżowych podwykonawczych]
  • Organizacja i koordynacja jednostki kosztorysowania
  • Bieżący kontakt z klientem
  • Przygotowywanie założeń czasowych harmonogramów prac
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość środowiska CAD
  • Orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
  • Prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wpływ na rozwój działu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy
Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.