Przejdź do treści

Praca: Ks/ kierowca c+e

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Ks/ kierowca c+e
Miejsce pracy: Jedlina-Zdrój
Numer: StPr/21/0725
OBOWIĄZKI:
Firma transportowa STĘPIEŃ TRANSPORT zatrudni:kierowcę kat. C+E na trasy krajowe z Woli Krzysztoporskiej do:ŁODZI, ŁASKU, SIERADZA, ZDUŃSKIEJ WOLI, KALISZA, OSTROWA WLK, WIELUNIA, KONINA, OPOLA, ŚWIDNICY, DZIERŻONIOWA, ZĄBKOWIC, WAŁBRZYCHA, KAMIENNEJ GÓRY, JELENIEJ GÓRY, RACIBORZA,PRUDNIKA, NYSY, KĘDZIERZYNA w zależności od wysyłki.Szukamy kierowców do obsługi sieci KAUFLAND z naczepą chłodnią.Trasy realizowane w kółku, przeważnie codziennie w domu.Osoby z niewielkim doświadczeniem możemy przeszkolić.Zapewniamy:Umowę o pracę w stabilnej i ugruntowanej firmie transportowej,Terminową wypłatę,Wynagrodzenie + PREMIEWymagamy:karta kierowcy,aktualne dokumenty kierowcy zawodowegobadania lekarskie, psychologiczneświadectwo kwalifikacji zawodowejrzetelne podejście
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania inne:

karta kierowcy, aktualne dokumenty kierowcy zawodowego, badania lekarskie, psychologiczne, świadectwo kwalifikacji zawodowej oraz rzetelne podejście do powierzanych obowiązków

Miejsce pracy:

Jedlina-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu